EVİM Kız Öğrenci Yurdu olarak Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde eğitimin ve öğretimin bir parçasını temsil ederek “Tek Çatı – Tek Yuva” projesi adı altında temiz, güvenli ve son derece konforlu konaklama imkânı sunmayı hedeflemekteyiz. Saydam, homojen ve de dinamik olduğu kadar büyük ve sıcak aile ortamı yaratarak hizmetimizde en üst kalite seviyesini yakalamak vizyonumuzdur. Böylece öğrencilerimizin ve velilerimizin her türlü ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak sonsuz memnuniyetlerini sağlamak amacımızdır.

Sorumluluklarımızı kusursuz bir şekilde yerine getirerek hedeflediğimiz “İhtiyaç odaklı hizmeti” gerçekleştirmek, kurum kültürümüzün vazgeçilmez anlayışıdır.

En önemli politikamız ise hedef kitlemizin sonsuz güvenini kazanıp eğitimlerine katkıda bulunabilmektir. Sunulan üst düzey hizmetlerin yanı sıra öğrencilerimize kendi aile ortamlarının özlemini hissettirmeden “EVİM Ailesi” olarak aynı şefkat ve huzur ortamını sağlamak en önemli görevimizdir. Dolayısıyla EVİM Kız Öğrenci Yurdu, sadece yurt veya konaklama faaliyetleri sunmaktan ziyade ailesine katılacak yeni fertlere kucak açmayı temel bir ilke olarak görmektedir.

Yurt dışından aldığımız eğitim ve kültürü harmanlayarak işletmemize değişik uygulama ve bakış açısı kazandırıp hizmetlerimize büyük farklılıklar getirerek öğrencilerimizin öğrenim hayatlarını kolaylaştırmaya çalışmak vazgeçilmez kazanımlarımız arasındadır. “Daima en iyisi” anlayışıyla faaliyet vermeye başladığımız ilk günden itibaren Kağızman’da yarattığımız marka değerimizi ve imajımızı güvence altına almak, sektördeki lider ve güvenilir konumumuzu geliştirerek korumak ve diğer kuruluşlardan çok daha ayrıcalıklı olduğumuzu hedef kitlemize hissettirerek konum ve duruşumuzu sabitleştirmek en önemli ilkemizdir.
İletişim Bilgileri
Şahindere Mah. Ali Ataman Cad. No:1 (Halime Arslan İlköğretim Okulu karşısı)
PK:36700 Kağızman / Kars
TEL: (0 474) 351 77 95
Cep: (0 536) 931 02 03
FAX: (0 474) 351 77 95
Mail: bilgi@kagizmanevimkizyurdu.com